Einhell Freelexo Smart 750 Robotická kosačka na trávu Batérie Čierna, Červená, Strieborná
Kód: NAKEINRKO0012Podrobný popis
Einhell Freelexo Smart 750 Robotická kosačka na trávu Batérie Čierna, Červená, Strieborná| Návod na použitie | Áno |
| Základňa | Áno |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Rezná šírka | 18 cm |
| Hladina akustického výkonu | 57 dB |
| Maximálna výška rezu | 6 cm |
| Typ motora | Striedavý |
| Rezací systém | Rotačné čepele |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX4 |
| Model | Robotická kosačka na trávu |
| Maximálna plocha kosenia | 750 m² |
| ECO mód | Áno |
| Farba | Čierna, Strieborná, Červená |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Automatický návrat k základni | Áno |
| Minimálna výška rezu | 2 cm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Nárazový snímač | Áno |
| Senzor dažďa | Áno |
| Vhodné pre sklon až | 35% |
| Snímač zdvihu | Áno |
| Jednoduché uskladnenie | Áno |
| Možnosti časti Multi-Zone | Áno |
| Hmotnosť | 13,8 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 3 Ah |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mowing work |
|---|---|
| EAN: | 4006825665543 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Základňa: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Rezná šírka: | 18 cm |
| Hladina akustického výkonu: | 57 dB |
| Maximálna výška rezu: | 6 cm |
| Typ motora: | Striedavý |
| Rezací systém: | Rotačné čepele |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX4 |
| Model: | Robotická kosačka na trávu |
| Maximálna plocha kosenia: | 750 m² |
| ECO mód: | Áno |
| Farba: | Čierna, Strieborná, Červená |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Automatický návrat k základni: | Áno |
| Minimálna výška rezu: | 2 cm |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Nárazový snímač: | Áno |
| Senzor dažďa: | Áno |
| Vhodné pre sklon až: | 35% |
| Snímač zdvihu: | Áno |
| Jednoduché uskladnenie: | Áno |
| Možnosti časti Multi-Zone: | Áno |
| Hmotnosť: | 13,8 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 3 Ah |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
