Hrnček Good Loot Zaklínač 3 Game Art Chronicles - Ciri & Pablo Picasso 450 ml Čierna
Kód: GDGCENKUB0013Podrobný popis
Hrnček Good Loot Zaklínač 3 Game Art Chronicles - Ciri & Pablo Picasso 450 ml Čierna| Je možné umývať v umývačke | Nie |
| Hlasitosť | 450 ml |
| Materiál | Keramický |
| Farba | Čierna |
| Možno ohrievať v mikrovlnnej rúre | Nie |
| Hĺbka balenia | 95 mm |
| Šírka balenia | 130 mm |
| Výška balenia | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 450 g |
| Upozornenia | Hand wash only., The product may pose a risk to the environment, do not dispose of in the regular waste bin., Do not use in a microwave oven. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908305249924 |
| Je možné umývať v umývačke: | Nie |
| Hlasitosť: | 450 ml |
| Materiál: | Keramický |
| Farba: | Čierna |
| Možno ohrievať v mikrovlnnej rúre: | Nie |
| Hĺbka balenia: | 95 mm |
| Šírka balenia: | 130 mm |
| Výška balenia: | 110 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 450 g |
| Upozornenia: | Hand wash only., The product may pose a risk to the environment, do not dispose of in the regular waste bin., Do not use in a microwave oven. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
