Hrnček na odhaľovanie tepla Good Loot Diablo IV - Lilith's Blood 480 ml Burgundsko
Kód: GDGCENKUB0012Podrobný popis
Hrnček na odhaľovanie tepla Good Loot Diablo IV - Lilith's Blood 480 ml Burgundsko| Možno ohrievať v mikrovlnnej rúre | Nie |
| Téma | Diablo IV |
| Je možné umývať v umývačke | Nie |
| Materiál | Keramický |
| Farba | Burgundsko |
| Hĺbka balenia | 95 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 460 g |
| Výška balenia | 147 mm |
| Šírka balenia | 131 mm |
| Upozornenia | Do not use in a microwave oven., Hand wash only., The product may pose a risk to the environment, do not dispose of in the regular waste bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908305250098 |
| Možno ohrievať v mikrovlnnej rúre: | Nie |
| Téma: | Diablo IV |
| Je možné umývať v umývačke: | Nie |
| Materiál: | Keramický |
| Farba: | Burgundsko |
| Hĺbka balenia: | 95 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 460 g |
| Výška balenia: | 147 mm |
| Šírka balenia: | 131 mm |
| Upozornenia: | Do not use in a microwave oven., Hand wash only., The product may pose a risk to the environment, do not dispose of in the regular waste bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
