Hrnček na odhaľovanie tepla Good Loot World of Warcraft - Midnight 480 ml Modrá
Kód: GDGCENKUB0014Podrobný popis
Hrnček na odhaľovanie tepla Good Loot World of Warcraft - Midnight 480 ml Modrá| Téma | World of Warcraft |
| Je možné umývať v umývačke | Nie |
| Materiál | Keramický |
| Možno ohrievať v mikrovlnnej rúre | Nie |
| Farba | Modrá |
| Hĺbka balenia | 95 mm |
| Šírka balenia | 130 mm |
| Výška balenia | 112 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 450 g |
| Upozornenia | Hand wash only., Do not use in a microwave oven., The product may pose a risk to the environment, do not dispose of in the regular waste bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mugs |
|---|---|
| EAN: | 5908305250968 |
| Téma: | World of Warcraft |
| Je možné umývať v umývačke: | Nie |
| Materiál: | Keramický |
| Možno ohrievať v mikrovlnnej rúre: | Nie |
| Farba: | Modrá |
| Hĺbka balenia: | 95 mm |
| Šírka balenia: | 130 mm |
| Výška balenia: | 112 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 450 g |
| Upozornenia: | Hand wash only., Do not use in a microwave oven., The product may pose a risk to the environment, do not dispose of in the regular waste bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
