AZYMUT Giewon FS Multitool - Zapaľovač - 19 nástrojov - kremeň + píšťalka + puzdro na opasok (H2038A)
Kód: SURAZYMUL0012Podrobný popis
AZYMUT Giewon FS Multitool - Zapaľovač - 19 nástrojov - kremeň + píšťalka + puzdro na opasok (H2038A)| Nastavte obsah | Súprava bitov je súčasťou balenia |
| Farba | Strieborná |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Typ produktu | Viacúčelový nástroj |
| Počet nástrojov | 19 nástroje/nástrojov |
| Bity v balení | Áno |
| Zabudované nástroje | Pilník, Nôž, Kombinované kliešte, Odstraňovač izolácie, Otvárač na konzervy, Píla, Whistleblower, Veľký krížový skrutkovač, Nôž na drôty, Nožnice, Kladivo, Komín, šidlo, Malý plochý skrutkovač |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Dĺžka | 175 mm |
| Hmotnosť | 270 g |
| Dĺžka v zloženom stave | 11,5 cm |
| Upozornenia | Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition., Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 5902944176849 |
| Nastavte obsah: | Súprava bitov je súčasťou balenia |
| Farba: | Strieborná |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Typ produktu: | Viacúčelový nástroj |
| Počet nástrojov: | 19 nástroje/nástrojov |
| Bity v balení: | Áno |
| Zabudované nástroje: | Pilník, Nôž, Kombinované kliešte, Odstraňovač izolácie, Otvárač na konzervy, Píla, Whistleblower, Veľký krížový skrutkovač, Nôž na drôty, Nožnice, Kladivo, Komín, šidlo, Malý plochý skrutkovač |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Dĺžka v zloženom stave: | 11,5 cm |
| Upozornenia: | Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition., Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
