Multitool GERBER Suspension NXT čierna
Kód: SURGBEMUL0008Podrobný popis
Multitool GERBER Suspension NXT čierna| Zabudované nástroje | Pilník, Plochý skrutkovač - 3 veľkosti, Vymeniteľné štiepačky na drôty z tvrdokovu, Otvárač na konzervy, Nôž na drôty, Nožnice, Odstraňovač izolácie, Pravítko, Kliešte, Krížový skrutkovač, Otvárač na fľaše, Pružinové kliešte, šidlo |
| Počet nástrojov | 15 nástroje/nástrojov |
| Farba | Čierna |
| Otvor pre šnúrku | Áno |
| Zámok náradia | Áno |
| Dĺžka čepele | 55 mm |
| Typ produktu | Viacúčelový nástroj |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Skladacia konštrukcia | Áno |
| Dĺžka zloženého produktu | 108 mm |
| Dĺžka | 159 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
| Upozornenia | Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition., Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 013658161542 |
| Zabudované nástroje: | Pilník, Plochý skrutkovač - 3 veľkosti, Vymeniteľné štiepačky na drôty z tvrdokovu, Otvárač na konzervy, Nôž na drôty, Nožnice, Odstraňovač izolácie, Pravítko, Kliešte, Krížový skrutkovač, Otvárač na fľaše, Pružinové kliešte, šidlo |
| Počet nástrojov: | 15 nástroje/nástrojov |
| Farba: | Čierna |
| Otvor pre šnúrku: | Áno |
| Zámok náradia: | Áno |
| Dĺžka čepele: | 55 mm |
| Typ produktu: | Viacúčelový nástroj |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Skladacia konštrukcia: | Áno |
| Dĺžka zloženého produktu: | 108 mm |
| Dĺžka: | 159 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Upozornenia: | Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition., Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
