NexTool Mini vreckový nôž NE0142 4 v 1 červený
Kód: SURNXTMUL0018Podrobný popis
NexTool Mini vreckový nôž NE0142 4 v 1 červený| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Materiál noža | Nerezová oceľ |
| Farba čepele | Červená |
| Typ produktu | Nôž |
| Hmotnosť | 29 g |
| Hrúbka | 7,8 mm |
| Šírka | 18,3 mm |
| Dĺžka | 152 mm |
| Upozornenia | Use in accordance with the intended use., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 6945064210634 |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Materiál noža: | Nerezová oceľ |
| Farba čepele: | Červená |
| Typ produktu: | Nôž |
| Hmotnosť: | 29 g |
| Hrúbka: | 7,8 mm |
| Šírka: | 18,3 mm |
| Dĺžka: | 152 mm |
| Upozornenia: | Use in accordance with the intended use., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
