NexTool NE20099 10-v-1 multifunkčný nôž, modrý
Kód: SURNXTMUL0022Podrobný popis
NexTool NE20099 10-v-1 multifunkčný nôž, modrý| Zámok čepele | Áno |
| Farba | Modrá |
| Počet nástrojov | 10 nástroje/nástrojov |
| Typ noža | Skladací nôž |
| Výška | 19 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Hmotnosť | 87 g |
| Upozornenia | Warning: The product is sharp, use with caution., Keep out of the reach of children., Avoid blade contact with food when not in use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 6973907630530 |
| Zámok čepele: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Počet nástrojov: | 10 nástroje/nástrojov |
| Typ noža: | Skladací nôž |
| Výška: | 19 mm |
| Šírka: | 75 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 87 g |
| Upozornenia: | Warning: The product is sharp, use with caution., Keep out of the reach of children., Avoid blade contact with food when not in use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
