SCK Mushrooms CC-GC105 Hubársky nôž s kompasom Hnedý
Kód: SURSCKMUL0001Podrobný popis
SCK Mushrooms CC-GC105 Hubársky nôž s kompasom Hnedý| Vstavaný kompas | Áno |
| Farba | Bronzová, Oceľ |
| Materiál nožov | Oceľ |
| Typ produktu | Nôž |
| Typ čepele | Zakrivené |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Karabína | Áno |
| Promócia na rukoväti | Áno |
| Predĺžená dĺžka | 18,6 cm |
| Dĺžka čepele | 75 mm |
| Dĺžka v zloženom stave | 11,4 cm |
| Hmotnosť | 84 g |
| Upozornenia | Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition., Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multitools |
|---|---|
| EAN: | 5902944175651 |
| Vstavaný kompas: | Áno |
| Farba: | Bronzová, Oceľ |
| Materiál nožov: | Oceľ |
| Typ produktu: | Nôž |
| Typ čepele: | Zakrivené |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Karabína: | Áno |
| Promócia na rukoväti: | Áno |
| Predĺžená dĺžka: | 18,6 cm |
| Dĺžka čepele: | 75 mm |
| Dĺžka v zloženom stave: | 11,4 cm |
| Hmotnosť: | 84 g |
| Upozornenia: | Inspect the tool carefully before each use to ensure it is in good working condition., Warning: The tool is sharp and can cause cuts. Take care when using it. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
