QNAP TS-433eU NAS Rack (1U) Cortex-A Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP Turbo System Čierna
Kód: NASQNANAS0400Podrobný popis
QNAP TS-433eU NAS Rack (1U) Cortex-A Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP Turbo System Čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| USB vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Funkcia Hot spare | Áno |
| Model | NAS |
| Trieda zariadenia | Malé a stredné firmy |
| Bzučiak | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Podporované webové prehliadače | Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox 8+, Apple Safari 4+, Google Chrome |
| Zdielané adresáre | CIFS/SMB |
| On/off vypínač | Áno |
| Vstavaný FTP server | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka | 292,3 mm |
| Výška balenia | 542 mm |
| Výška | 43,3 mm |
| Hĺbka balenia | 179 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Hmotnosť | 4,01 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,9 kg |
| Šírka balenia | 415 mm |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita | 60 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Spotreba energie (režim spánku) | 9,32 W |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Vstavaný |
| Počet napájacích zdrojov | 1 |
| Spotreba elektrickej energie | 23,74 W |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Výrobca procesoru | ARM |
| Model procesoru | Cortex-A55 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Typ procesoru | Cortex-A |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A55 |
| Vnútorná pamäť | 4 GB |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 4 |
| Pamäťové moduly nainštalované | Nie |
| Hot - swap šachta | Áno |
| Rozhranie zálohovacieho disku | SATA |
| Typ disku | Nie |
| Veľkosť zálohovacieho disku | 2.5/3.5" |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska | 0 TB |
| Podpora RAID | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Typ skrine | Rack (1U) |
| Slot pre zámok | Áno |
| LED indikátory | USB, HDD, Status, LAN |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Priemer ventilátora | 4 cm |
| Farba | Čierna |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Poskytovaný OS | QNAP Turbo System |
| Verzia operačného systému | 4,1 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103085943 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Funkcia Hot spare: | Áno |
| Model: | NAS |
| Trieda zariadenia: | Malé a stredné firmy |
| Bzučiak: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Podporované webové prehliadače: | Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox 8+, Apple Safari 4+, Google Chrome |
| Zdielané adresáre: | CIFS/SMB |
| On/off vypínač: | Áno |
| Vstavaný FTP server: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka: | 292,3 mm |
| Výška balenia: | 542 mm |
| Výška: | 43,3 mm |
| Hĺbka balenia: | 179 mm |
| Šírka: | 430 mm |
| Hmotnosť: | 4,01 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,9 kg |
| Šírka balenia: | 415 mm |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita: | 60 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Spotreba energie (režim spánku): | 9,32 W |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Vstavaný |
| Počet napájacích zdrojov: | 1 |
| Spotreba elektrickej energie: | 23,74 W |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Výrobca procesoru: | ARM |
| Model procesoru: | Cortex-A55 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Typ procesoru: | Cortex-A |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A55 |
| Vnútorná pamäť: | 4 GB |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 4 |
| Pamäťové moduly nainštalované: | Nie |
| Hot - swap šachta: | Áno |
| Rozhranie zálohovacieho disku: | SATA |
| Typ disku: | Nie |
| Veľkosť zálohovacieho disku: | 2.5/3.5" |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska: | 0 TB |
| Podpora RAID: | Nie |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Typ skrine: | Rack (1U) |
| Slot pre zámok: | Áno |
| LED indikátory: | USB, HDD, Status, LAN |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Priemer ventilátora: | 4 cm |
| Farba: | Čierna |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Poskytovaný OS: | QNAP Turbo System |
| Verzia operačného systému: | 4,1 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
