AEG A9OBGC23
Kód: AGDAEGGAR0003Podrobný popis
AEG A9OBGC23| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Typ produktu | Jednoduchý parný kôš |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Tepluvzdorné | Áno |
| Vhodné pre potraviny | Áno |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Zložená šírka | 32,5 cm |
| Zložená hĺbka | 35,4 cm |
| Zložená výška | 5,5 cm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Hĺbka balenia | 450 mm |
| Šírka balenia | 85 mm |
| Výška balenia | 360 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,06 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 7321423388029 |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Typ produktu: | Jednoduchý parný kôš |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Tepluvzdorné: | Áno |
| Vhodné pre potraviny: | Áno |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Zložená šírka: | 32,5 cm |
| Zložená hĺbka: | 35,4 cm |
| Zložená výška: | 5,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Hĺbka balenia: | 450 mm |
| Šírka balenia: | 85 mm |
| Výška balenia: | 360 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,06 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
