Panvica MAESTRO MR-1214 26 cm (MR-1214-26)
Kód: AGDMEOGAR0253Podrobný popis
Panvica MAESTRO MR-1214 26 cm (MR-1214-26)| Nelepiaci povrch | Áno |
| Hodí sa pre typy varných dosiek | Plyn, Indukčná, Elektrický, Uzavretá doska, Keramický, Halogén |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Model | Viacúčelová panvica |
| Zavesiteľné | Áno |
| Veko v cene | Nie |
| Tvar | Kruh |
| Počet držadiel | 1 |
| Hlavná farba produktu | Nerezová oceľ |
| Môže sa používať v rúre | Áno, do 260 °C |
| Priemer | 26 cm |
| Vnútorná vrstva | Nepriľnavý povrch |
| Materiál | Nerezová oceľ, Hliník |
| Indukčné dno | Áno |
| Upozornenia | Hand wash, avoid dishwasher., Do not use metal tools so as not to damage the coating., Do not overheat pans without contents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 4897144676415 |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Hodí sa pre typy varných dosiek: | Plyn, Indukčná, Elektrický, Uzavretá doska, Keramický, Halogén |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Model: | Viacúčelová panvica |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Veko v cene: | Nie |
| Tvar: | Kruh |
| Počet držadiel: | 1 |
| Hlavná farba produktu: | Nerezová oceľ |
| Môže sa používať v rúre: | Áno, do 260 °C |
| Priemer: | 26 cm |
| Vnútorná vrstva: | Nepriľnavý povrch |
| Materiál: | Nerezová oceľ, Hliník |
| Indukčné dno: | Áno |
| Upozornenia: | Hand wash, avoid dishwasher., Do not use metal tools so as not to damage the coating., Do not overheat pans without contents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
