Green Cell batéria DE109 2200 MAH 14,8 V
Kód: MOBGCEBAT0038Podrobný popis
Green Cell batéria DE109 2200 MAH 14,8 V| Kompatibilita značky | Dell |
| Farba | Čierna |
| Model | Batérie |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 14,8 V |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| EAN: | 5902719423635 |
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Batérie |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 14,8 V |
| Kapacita batérie: | 2200 mAh |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
