Green Cell DE148 náhradný diel na laptop Batérie
Kód: MOBGCEBAT0165Podrobný popis
Green Cell DE148 náhradný diel na laptop Batérie| Farba | Čierna |
| Model | Batérie |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Kompatibilita | Latitude 7280 7290 7380 7390 7480 7490 |
| Kapacita batérie | 44 Wh, 5800 mAh |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Napätie batérie | 7,6 V |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| EAN: | 5907813965586 |
| Farba: | Čierna |
| Model: | Batérie |
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Kompatibilita: | Latitude 7280 7290 7380 7390 7480 7490 |
| Kapacita batérie: | 44 Wh, 5800 mAh |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Napätie batérie: | 7,6 V |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
