Green Cell LE57V2 náhradný diel na laptop Batérie
Kód: MOBGCEBAT0160Podrobný popis
Green Cell LE57V2 náhradný diel na laptop Batérie| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Model | Batérie |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Farba | Čierna |
| Kompatibilita | ThinkPad L450 T440 T450 X240 X250 |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Počet článkov batérie | 6 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 10,8 V |
| Upozornenia | Do not short-circuit the battery terminals, avoid mechanical damage., Store away from sources of heat and open flame., Dispose of the product in accordance with local regulations for batteries. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| EAN: | 5902719428920 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Model: | Batérie |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilita: | ThinkPad L450 T440 T450 X240 X250 |
| Kapacita batérie: | 4400 mAh |
| Počet článkov batérie: | 6 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 10,8 V |
| Upozornenia: | Do not short-circuit the battery terminals, avoid mechanical damage., Store away from sources of heat and open flame., Dispose of the product in accordance with local regulations for batteries. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
