Green Cell TS01 náhradné diely pre notebooky Batéria
Kód: MOBGCEBAT0090Podrobný popis
Green Cell TS01 náhradné diely pre notebooky Batéria| Farba | Čierna |
| Kompatibilita značky | Toshiba |
| Model | Batérie |
| Kapacita batérie | 4400 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 6 |
| Napätie batérie | 11,1 V |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebook batteries |
|---|---|
| EAN: | 5902701419158 |
| Farba: | Čierna |
| Kompatibilita značky: | Toshiba |
| Model: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 4400 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 6 |
| Napätie batérie: | 11,1 V |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
