ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-TH0747X Ultra 7 356H 14" WQXGA+ dotykový displej Tandem OLED 600 nitov 120 Hz AG 32 GB LPDDR5X SSD 1 TB grafická karta Intel WLAN + BT kamera 1080p + IR 70 Wh W11 Pro Jet Fog 3 roky záruka s servisom na mieste
Kód: MOBASUNOTBAXMPodrobný popis
ASUS ExpertBook Ultra B9406CAA-TH0747X Ultra 7 356H 14" WQXGA+ dotykový displej Tandem OLED 600 nitov 120 Hz AG 32 GB LPDDR5X SSD 1 TB grafická karta Intel WLAN + BT kamera 1080p + IR 70 Wh W11 Pro Jet Fog 3 roky záruka s servisom na mieste| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 TMDS |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Výška (zadné) | 1,64 cm |
| Výška (predné) | 1,09 cm |
| Šírka | 310,9 mm |
| Hĺbka | 212,8 mm |
| Hmotnosť | 990 g |
| Výstupné napätie adaptéru | 20 V |
| Výkon adaptéru | 90 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru | 4,5 A |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 1000 |
| Typ panelu | OLED |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Farebný gamut | 100% |
| Pomer displeja k telu | 91% |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 1400 cd/m² |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA+ |
| Rozlíšenie displeja | 2880 x 1800 px |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Podpora HDR | Áno |
| Jas displeja | 600 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,5 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,7 GHz |
| Výkonné jadrá | 4 |
| Základný výkon procesora | 25 W |
| Maximálny výkon turbo režimu | 80 W |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra | 1500 MHz |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 1,9 GHz |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Energeticky efektívne jadrá | 4 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Pätica procesora | FCBGA2540 |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra | 3,3 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 3) |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 18 MB |
| Model procesoru | 356H |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Áno |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 6 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Kapacita batérie | 70 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Windows Hello | Áno |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711636419277 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 TMDS |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Výška (zadné): | 1,64 cm |
| Výška (predné): | 1,09 cm |
| Šírka: | 310,9 mm |
| Hĺbka: | 212,8 mm |
| Hmotnosť: | 990 g |
| Výstupné napätie adaptéru: | 20 V |
| Výkon adaptéru: | 90 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výstupný prúd adaptéru: | 4,5 A |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR True Black 1000 |
| Typ panelu: | OLED |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Farebný gamut: | 100% |
| Pomer displeja k telu: | 91% |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 1400 cd/m² |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA+ |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 x 1800 px |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Jas displeja: | 600 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,5 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,7 GHz |
| Výkonné jadrá: | 4 |
| Základný výkon procesora: | 25 W |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 80 W |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 1500 MHz |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 1,9 GHz |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Energeticky efektívne jadrá: | 4 |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Pätica procesora: | FCBGA2540 |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 3,3 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 3) |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,5 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 18 MB |
| Model procesoru: | 356H |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| NVMe: | Áno |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 6 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Kapacita batérie: | 70 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Windows Hello: | Áno |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
