ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU126W AMD Ryzen Al Max+ 395 Laptop 34 cm (13.4") Dotyková obrazovka 2.5K 64 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Čierna
Kód: MOBASUNOTBATIPodrobný popis
ASUS ROG Flow Z13 GZ302EA-RU126W AMD Ryzen Al Max+ 395 Laptop 34 cm (13.4") Dotyková obrazovka 2.5K 64 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 300 mm |
| Hĺbka | 204 mm |
| Výška (predné) | 1,3 cm |
| Výška (zadné) | 1,49 cm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Výstupný prúd adaptéru | 10 A |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Výstupné napätie adaptéru | 20 V |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Výkon adaptéru | 200 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Povrch displeja | Lesk |
| Uhlopriečka displeja | 34 cm (13.4") |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision |
| Typ panelu | IPS-Level |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 180 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | 2.5K |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Farebný gamut | 100% |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Podpora HDR | Áno |
| Počet vlákien procesora | 32 |
| L2 cache | 16 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Model procesoru | 395 |
| Frekvencia procesora | 3 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen Al Max+ |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Boost frekvencia procesora | 5,1 GHz |
| L3 cache | 64 MB |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 8000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Veľkosť M.2 SSD | 2230 (22 x 30 mm) |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov | 3 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu | 13 MP |
| Integrovaná kamera | Áno |
| Rozlíšenie IR kamery | 5 MP |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Farba názov | Off Black |
| Farba | Čierna |
| Rok uvedenia | 2025 |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Kapacita batérie | 70 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 8060S |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Numerické klávesy | Nie |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Celkový výkon procesora až | 126 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711387981870 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 300 mm |
| Hĺbka: | 204 mm |
| Výška (predné): | 1,3 cm |
| Výška (zadné): | 1,49 cm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Výstupný prúd adaptéru: | 10 A |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Výstupné napätie adaptéru: | 20 V |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Výkon adaptéru: | 200 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Povrch displeja: | Lesk |
| Uhlopriečka displeja: | 34 cm (13.4") |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision |
| Typ panelu: | IPS-Level |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 180 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | 2.5K |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Farebný gamut: | 100% |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Podpora HDR: | Áno |
| Počet vlákien procesora: | 32 |
| L2 cache: | 16 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Model procesoru: | 395 |
| Frekvencia procesora: | 3 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen Al Max+ |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,1 GHz |
| L3 cache: | 64 MB |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 8000 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2230 (22 x 30 mm) |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov: | 3 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 13 MP |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| Rozlíšenie IR kamery: | 5 MP |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Farba názov: | Off Black |
| Farba: | Čierna |
| Rok uvedenia: | 2025 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Kapacita batérie: | 70 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 8060S |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Celkový výkon procesora až: | 126 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
