ASUS Zenbook 14 UM3406GA-QD013W Ryzen AI 5 430, 14,0" WUXGA, 60 Hz, 300 nitov, antireflexná obrazovka, 16 GB LPDDR5X, SSD 512 GB, grafická karta Radeon, Wi-Fi + Bluetooth, kamera 720p, batéria 75 Wh, Windows 11, hliníkové telo, farba Jade Black
Kód: MOBASUNOTBAXHPodrobný popis
ASUS Zenbook 14 UM3406GA-QD013W Ryzen AI 5 430, 14,0" WUXGA, 60 Hz, 300 nitov, antireflexná obrazovka, 16 GB LPDDR5X, SSD 512 GB, grafická karta Radeon, Wi-Fi + Bluetooth, kamera 720p, batéria 75 Wh, Windows 11, hliníkové telo, farba Jade Black| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 TMDS |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Index opraviteľnosti | 9.3 |
| Výška | 14,9 mm |
| Šírka | 312,4 mm |
| Hĺbka | 220,1 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Výkon adaptéru | 68 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Výstupný prúd adaptéru | 3,4 A |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie adaptéru | 20 V |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Farebný gamut | 100% |
| Typ panelu | OLED |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 600 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Pomer displeja k telu | 87% |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000000:1 |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Doba odozvy displeja | 0,2 ms |
| Podpora HDR | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| LED podsvietenie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Počet farieb displeja | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 600 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,5 GHz |
| L2 cache | 4 MB |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 5 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| L3 cache | 8 MB |
| Model procesoru | 430 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L2 & L3 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát pamäte | Na doske |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zvukový systém | Smart Amp |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Čierna |
| Farba názov | Jade Black |
| Základný materiál | Hliník |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Softvér na vyskúšanie | 1 month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Dodávaný softvér | 3-Month GoPro Premium+ Subscription 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. N/A 6-Month Dropbox 500GB Subscription 1-Year ASUS Secure Auto-Backup 200GB Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 75 Wh |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon Graphics |
| Polohovacie zariadenia | NumberPad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Windows Hello | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS, REACH |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711636362313 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 TMDS |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Index opraviteľnosti: | 9.3 |
| Výška: | 14,9 mm |
| Šírka: | 312,4 mm |
| Hĺbka: | 220,1 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Výkon adaptéru: | 68 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Výstupný prúd adaptéru: | 3,4 A |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Výstupné napätie adaptéru: | 20 V |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Farebný gamut: | 100% |
| Typ panelu: | OLED |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 600 cd/m² |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Pomer displeja k telu: | 87% |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000000:1 |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Doba odozvy displeja: | 0,2 ms |
| Podpora HDR: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Počet farieb displeja: | 1,07 miliárd farieb |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR True Black 600 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,5 GHz |
| L2 cache: | 4 MB |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 5 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| L3 cache: | 8 MB |
| Model procesoru: | 430 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L2 & L3 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 400 Series |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Formát SSD: | M.2 |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zvukový systém: | Smart Amp |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Jade Black |
| Základný materiál: | Hliník |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Softvér na vyskúšanie: | 1 month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Dodávaný softvér: | 3-Month GoPro Premium+ Subscription 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. N/A 6-Month Dropbox 500GB Subscription 1-Year ASUS Secure Auto-Backup 200GB Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 75 Wh |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon Graphics |
| Polohovacie zariadenia: | NumberPad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Windows Hello: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS, REACH |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
