DELL LATITUDE 5400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zdroj POUŽITÉ
Kód: UZYDELNOT0621Podrobný popis
DELL LATITUDE 5400 i5-8365U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro + zdroj POUŽITÉ| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Napájací kábel | Nie |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Šírka | 333 mm |
| Hĺbka | 229 mm |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Model procesoru | i5-8365U |
| Boost frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Generácia procesora | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Pätica procesora | BGA 1528 |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Frekvencia procesora | 1,6 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výrobca reproduktorov | Waves |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | MaxxAudio Pro |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1280 x 720 px |
| Rýchlosť záznamu videa | 30 fps |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Formát signálu predného fotoaparátu | 720p |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Wi-Fi | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Windows klávesy | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443265511 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Šírka: | 333 mm |
| Hĺbka: | 229 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Model procesoru: | i5-8365U |
| Boost frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Generácia procesora: | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Pätica procesora: | BGA 1528 |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Frekvencia procesora: | 1,6 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výrobca reproduktorov: | Waves |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | MaxxAudio Pro |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1280 x 720 px |
| Rýchlosť záznamu videa: | 30 fps |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Formát signálu predného fotoaparátu: | 720p |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Dual Band Wireless-AC 9560 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Windows klávesy: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
