Dell Latitude 5455 Snapdragon X Plus X1P-42-100 14,0" FHD+ 16 GB DDR5 SSD 512 GB Qualcomm Adreno grafická karta FHD infračervená kamera mikrofón WLAN + BT podsvietená klávesnica Windows 11 Pro 2 roky
Kód: MOBDELNOTBBS5Podrobný popis
Dell Latitude 5455 Snapdragon X Plus X1P-42-100 14,0" FHD+ 16 GB DDR5 SSD 512 GB Qualcomm Adreno grafická karta FHD infračervená kamera mikrofón WLAN + BT podsvietená klávesnica Windows 11 Pro 2 roky| Počet USB4 portov | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory | 1 |
| Šírka | 314 mm |
| Hmotnosť | 1,53 kg |
| Hĺbka | 223,8 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD+ |
| Farebný priestor RGB | sRGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farebný gamut | 100% |
| Výrobca procesoru | Qualcomm |
| Model procesoru | X1P-42-100 |
| Boost frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Generácia procesora | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 8448 MT/s |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény | 2x2 |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Šedá |
| Farba názov | Titan Gray |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Kapacita batérie | 54 Wh |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Qualcomm Adreno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Qualcomm |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Počet USB4 portov: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) konektory: | 1 |
| Šírka: | 314 mm |
| Hmotnosť: | 1,53 kg |
| Hĺbka: | 223,8 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD+ |
| Farebný priestor RGB: | sRGB |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Farebný gamut: | 100% |
| Výrobca procesoru: | Qualcomm |
| Model procesoru: | X1P-42-100 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Generácia procesora: | Snapdragon X Plus (X1P) |
| Typ procesoru: | Qualcomm Snapdragon |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 8448 MT/s |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Šedá |
| Farba názov: | Titan Gray |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Kapacita batérie: | 54 Wh |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Qualcomm Adreno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Qualcomm |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
