DELL LATITUDE 5500 i5-8365U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYDELNOT0713Podrobný popis
DELL LATITUDE 5500 i5-8365U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro Použité| Verzia HDMI | 1.4b |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Výška (predné) | 2,03 cm |
| Výška (zadné) | 2,2 cm |
| Hmotnosť | 1,82 kg |
| Hĺbka | 236,2 mm |
| Šírka | 359,1 mm |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 38,1 cm (15") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Frekvencia procesora | 1,6 GHz |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Model procesoru | i5-8365U |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11 ac, 802.11b |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000 |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Wi-Fi | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443270980 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Výška (predné): | 2,03 cm |
| Výška (zadné): | 2,2 cm |
| Hmotnosť: | 1,82 kg |
| Hĺbka: | 236,2 mm |
| Šírka: | 359,1 mm |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 38,1 cm (15") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora: | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Frekvencia procesora: | 1,6 GHz |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Model procesoru: | i5-8365U |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11 ac, 802.11b |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000 |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
