DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYDELNOT0868Podrobný popis
DELL LATITUDE 5530 i5-1235U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro Použité| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Typ nabíjacieho portu | USB Typ-C |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Výška (predné) | 2,08 cm |
| Hĺbka | 233,3 mm |
| Šírka | 357,8 mm |
| Hmotnosť | 1,59 kg |
| Výška (zadné) | 2,21 cm |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ panelu | WVA |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Model procesoru | i5-1235U |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora | 3,3 GHz |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3204 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 100, 10 |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Šedá |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | SinglePoint |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443357889 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Typ nabíjacieho portu: | USB Typ-C |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Výška (predné): | 2,08 cm |
| Hĺbka: | 233,3 mm |
| Šírka: | 357,8 mm |
| Hmotnosť: | 1,59 kg |
| Výška (zadné): | 2,21 cm |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ panelu: | WVA |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Model procesoru: | i5-1235U |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia procesora: | 3,3 GHz |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3204 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 100, 10 |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Šedá |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | SinglePoint |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
