DELL LATITUDE 7430 2w1 i5-1235U 16GB 256GB SSD 14" FHD(touch) Win11pro Použité
Kód: UZYDELNOT0662Podrobný popis
DELL LATITUDE 7430 2w1 i5-1235U 16GB 256GB SSD 14" FHD(touch) Win11pro Použité| Verzia HDMI | 2.0 |
| PowerShare | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Výška (zadné) | 1,89 cm |
| Výška (predné) | 1,71 cm |
| Hĺbka | 208,7 mm |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Šírka | 321,4 mm |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Typ panelu | WVA |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Model procesoru | i5-1235U |
| Frekvencia procesora | 3,3 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Formát pamäte | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Zvukový čip | Realtek ALC3281-CG |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Bluetooth | Áno |
| Základný materiál | Uhlíkové vlákno |
| Typ produktu | Hybridné (2-in-1) |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443267294 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| PowerShare: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Výška (zadné): | 1,89 cm |
| Výška (predné): | 1,71 cm |
| Hĺbka: | 208,7 mm |
| Hmotnosť: | 1,35 kg |
| Šírka: | 321,4 mm |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Typ panelu: | WVA |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Model procesoru: | i5-1235U |
| Frekvencia procesora: | 3,3 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3281-CG |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a |
| Bluetooth: | Áno |
| Základný materiál: | Uhlíkové vlákno |
| Typ produktu: | Hybridné (2-in-1) |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
