Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15,6" FHD IPS 400 nits AG 16 GB DDR5 5600 512 GB SSD RTX 500 4 GB kamera FHD 54 Wh Windows 11 Pro 2 roky ProSupport
Kód: MOBDELNOTBBS1Podrobný popis
Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15,6" FHD IPS 400 nits AG 16 GB DDR5 5600 512 GB SSD RTX 500 4 GB kamera FHD 54 Wh Windows 11 Pro 2 roky ProSupport| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hĺbka | 233,3 mm |
| Výška (predné) | 2,08 cm |
| Šírka | 357,8 mm |
| Výška (zadné) | 2,28 cm |
| Hmotnosť | 1,65 kg |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (séria 1) |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Počet vlákien procesora | 22 |
| Model procesoru | 165H |
| Základný výkon procesora | 28 W |
| Energeticky efektívne jadrá | 2 |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 115 W |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5600 MT/s |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | MaxxAudio 13 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie | 54 Wh |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hĺbka: | 233,3 mm |
| Výška (predné): | 2,08 cm |
| Šírka: | 357,8 mm |
| Výška (zadné): | 2,28 cm |
| Hmotnosť: | 1,65 kg |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 7 |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (séria 1) |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Počet vlákien procesora: | 22 |
| Model procesoru: | 165H |
| Základný výkon procesora: | 28 W |
| Energeticky efektívne jadrá: | 2 |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 115 W |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5600 MT/s |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | MaxxAudio 13 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 54 Wh |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
