DELL PRECISION 5550 i7-10850H 32GB 512GB SSD 15,6" FHD (T2000) Win11pro Použité
Kód: UZYDELNOT0880Podrobný popis
DELL PRECISION 5550 i7-10850H 32GB 512GB SSD 15,6" FHD (T2000) Win11pro Použité| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 3 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Typ nabíjacieho portu | USB Typ-C |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Hĺbka | 230,3 mm |
| Šírka | 344,4 mm |
| Výška (zadné) | 1,17 cm |
| Hmotnosť | 2,05 kg |
| Výška (predné) | 7,7 mm |
| LED podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD+ |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Frekvencia procesora | 2,7 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | i7-10850H |
| Boost frekvencia procesora | 5,1 GHz |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2933 MHz |
| Kompatibilné pamäťové karty | SDHC, SDXC, SD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Ukladacie médium | SSD |
| Výkon reproduktoru | 4 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Šedá |
| Typ produktu | Mobilná pracovná stanica |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA Quadro T2000 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358121 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 3 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Typ nabíjacieho portu: | USB Typ-C |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Hĺbka: | 230,3 mm |
| Šírka: | 344,4 mm |
| Výška (zadné): | 1,17 cm |
| Hmotnosť: | 2,05 kg |
| Výška (predné): | 7,7 mm |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD+ |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Frekvencia procesora: | 2,7 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | i7-10850H |
| Boost frekvencia procesora: | 5,1 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2933 MHz |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SDHC, SDXC, SD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Výkon reproduktoru: | 4 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Typ produktu: | Mobilná pracovná stanica |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA Quadro T2000 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
