DELL PRECISION 5560 i7-11850H 16GB 1TB SSD 15" WUXGA (RTX A2000) Win11pro POUŽITÉ
Kód: UZYDELNOT0883Podrobný popis
DELL PRECISION 5560 i7-11850H 16GB 1TB SSD 15" WUXGA (RTX A2000) Win11pro POUŽITÉ| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov USB typ C | 3 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Hmotnosť | 2,04 kg |
| Výška (zadné) | 1,17 cm |
| Výška (predné) | 7,7 mm |
| Šírka | 344,4 mm |
| Hĺbka | 230,3 mm |
| Typ panelu | WVA |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Model procesoru | i7-11850H |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Frekvencia procesora | 2,5 GHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Kompatibilné pamäťové karty | SD, SDHC, SDXC |
| Ukladacie médium | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3281-CG |
| Výkon reproduktoru | 6 W |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Farba | Šedá |
| Typ produktu | Mobilná pracovná stanica |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA RTX A2000 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358220 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov USB typ C: | 3 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,04 kg |
| Výška (zadné): | 1,17 cm |
| Výška (predné): | 7,7 mm |
| Šírka: | 344,4 mm |
| Hĺbka: | 230,3 mm |
| Typ panelu: | WVA |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Model procesoru: | i7-11850H |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SD, SDHC, SDXC |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3281-CG |
| Výkon reproduktoru: | 6 W |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Farba: | Šedá |
| Typ produktu: | Mobilná pracovná stanica |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA RTX A2000 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
