DELL PRECISION 7550 i7-10750H 32GB 1TB SSD 15" FHD (RTX 3000) (US QWERTY) Win11pro Použité
Kód: UZYDELNOT0857Podrobný popis
DELL PRECISION 7550 i7-10750H 32GB 1TB SSD 15" FHD (RTX 3000) (US QWERTY) Win11pro Použité| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| PowerShare | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare | 1 |
| Počet Mini DisplayPort portov | 1 |
| Počet portov typu Thunderbolt 3 | 2 |
| Šírka | 360 mm |
| Hĺbka | 242 mm |
| Hmotnosť | 2,45 kg |
| Výška (predné) | 2,5 cm |
| Výška (zadné) | 2,74 cm |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 38,1 cm (15") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | WVA |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Systémová zbernica | 8 GT/s |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Model procesoru | i7-10750H |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Kompatibilné pamäťové karty | SD, SDHC, SDXC |
| Ukladacie médium | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3281 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Farba | Šedá, Čierna |
| Typ produktu | Mobilná pracovná stanica |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443357414 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| PowerShare: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov USB s podporou PowerShare: | 1 |
| Počet Mini DisplayPort portov: | 1 |
| Počet portov typu Thunderbolt 3: | 2 |
| Šírka: | 360 mm |
| Hĺbka: | 242 mm |
| Hmotnosť: | 2,45 kg |
| Výška (predné): | 2,5 cm |
| Výška (zadné): | 2,74 cm |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 38,1 cm (15") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | WVA |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Systémová zbernica: | 8 GT/s |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Model procesoru: | i7-10750H |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Kompatibilné pamäťové karty: | SD, SDHC, SDXC |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3281 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Farba: | Šedá, Čierna |
| Typ produktu: | Mobilná pracovná stanica |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
