GPD Pocket 4 Ryzen 7 8840U/8" WQXGA (2560x1600) dotykový displej 144 Hz IPS/x360/LAN/16 GB/SSD 1 TB/BT/BLKB/FPR/x360/Radeon 780M 3 GB/Win 11 Graphite
Kód: MOBGPDNOT0005Podrobný popis
GPD Pocket 4 Ryzen 7 8840U/8" WQXGA (2560x1600) dotykový displej 144 Hz IPS/x360/LAN/16 GB/SSD 1 TB/BT/BLKB/FPR/x360/Radeon 780M 3 GB/Win 11 Graphite| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| HDMI | Áno |
| Počet USB4 portov | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD | Áno |
| USB 2.0 konektory | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Výška | 22,2 mm |
| Šírka | 206,8 mm |
| Hmotnosť | 770 g |
| Uhlopriečka displeja | 22,4 cm (8.8") |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Boost frekvencia procesora | 5,1 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 8840U |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ pamäte RAM | DDR5 |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| NVMe | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Efektívny počet pixelov | 5 MP |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Windows 11 |
| Kapacita batérie | 2906 mAh |
| Grafická karta | AMD Radeon 780M |
| Rodina grafickej karty | AMD |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice | Biela |
| Vstavaná klávesnica | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 6970787921147 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Počet USB4 portov: | 1 |
| Čítačka pamäťových kariet MicroSD: | Áno |
| USB 2.0 konektory: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Výška: | 22,2 mm |
| Šírka: | 206,8 mm |
| Hmotnosť: | 770 g |
| Uhlopriečka displeja: | 22,4 cm (8.8") |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Boost frekvencia procesora: | 5,1 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 8840U |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| NVMe: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Efektívny počet pixelov: | 5 MP |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 |
| Kapacita batérie: | 2906 mAh |
| Grafická karta: | AMD Radeon 780M |
| Rodina grafickej karty: | AMD |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice: | Biela |
| Vstavaná klávesnica: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
