HP 17-CN3003D i3-N305 17,3" 8 GB SSD 256 GB Bluetooth Windows 11 Natural Silver (REPACK) 2 roky
Kód: MOBHP-NOT4487Podrobný popis
HP 17-CN3003D i3-N305 17,3" 8 GB SSD 256 GB Bluetooth Windows 11 Natural Silver (REPACK) 2 roky| Verzia HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Výška | 20,6 mm |
| Hmotnosť | 2,08 kg |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlíšenia | HD+ |
| Uhlopriečka displeja | 43,9 cm (17.3") |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 1600 x 900 px |
| Typ procesoru | Intel Core 3 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Model procesoru | i3-N305 |
| Boost frekvencia procesora | 3,8 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Bluetooth | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Realtek |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Strieborná |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie | 3440 mAh |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel UHD Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5903719153997 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Výška: | 20,6 mm |
| Hmotnosť: | 2,08 kg |
| Výkon adaptéru: | 45 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlíšenia: | HD+ |
| Uhlopriečka displeja: | 43,9 cm (17.3") |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 px |
| Typ procesoru: | Intel Core 3 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Model procesoru: | i3-N305 |
| Boost frekvencia procesora: | 3,8 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita SSD: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Kapacita disku SSD: | 256 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Bluetooth: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Realtek |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Strieborná |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie: | 3440 mAh |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel UHD Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
