HP EliteBook 660 G11 Ultra 5 135U 16"WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx + IR 56Wh W11Pro 3Y OnSite
Kód: MOBHP-NOT4516Podrobný popis
HP EliteBook 660 G11 Ultra 5 135U 16"WUXGA IPS 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam 5Mpx + IR 56Wh W11Pro 3Y OnSite| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4 | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Vrátane klávesnice | Áno |
| Hmotnosť | 1,74 kg |
| Šírka | 359,4 mm |
| Výška (predné) | 1,09 cm |
| Výška (zadné) | 1,7 cm |
| Hĺbka | 251 mm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| NTSC pokrytie (typické) | 45% |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 40,6 cm |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Farebný gamut | 45% |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farebný priestor RGB | NTSC |
| Model procesoru | 135U |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 57 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Základný výkon procesora | 15 W |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,4 GHz |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (séria 1) |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Počet vlákien procesora | 14 |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 1,6 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,6 GHz |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,1 GHz |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Výkonné jadrá | 2 |
| Energeticky efektívne jadrá | 2 |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra | 700 MHz |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra | 2,1 GHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| ECC | Nie |
| Non-ECC | Áno |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| NVMe | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Typ produktu | Laptop |
| Oprávnenosť platformy Intel® vPro ™ | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Farba názov | Pike silver aluminum |
| Originálna značka | HP |
| Rok uvedenia | 2024 |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Čas rýchleho nabíjania (50%) | 30 min |
| Kapacita batérie | 56 Wh |
| Počet článkov batérie | 3 |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia | 483 mm |
| Šírka balenia | 69 mm |
| Výška balenia | 305 mm |
| Kód UNSPC | 43211503 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Segment HP | Biznis |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP Umelá inteligencia | AI PC |
| Vodeodolná klávesnica | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Model vstupného zariadenia | HP Premium Keyboard |
| Numerické klávesy | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Certifikáty zhody | CE, BSMI, CCC, GS mark, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 10 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e) | 3 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e) | 209 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e) | 2 |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e) | 35 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU | OpenVINO, DirectML, Windows ML, ONNX RT |
| Podpora efektov Windows Studio | Áno |
| Maximálna frekvencia NPU | 1,4 GHz |
| Podpora dátových typov AI na NPU | Int8, FP16, FP32 |
| Podpora sparsity | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198415301758 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Intel® Thunderbolt 4: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Konektor pre mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Vrátane klávesnice: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,74 kg |
| Šírka: | 359,4 mm |
| Výška (predné): | 1,09 cm |
| Výška (zadné): | 1,7 cm |
| Hĺbka: | 251 mm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| NTSC pokrytie (typické): | 45% |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 40,6 cm |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Farebný gamut: | 45% |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Model procesoru: | 135U |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 57 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Základný výkon procesora: | 15 W |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,4 GHz |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (séria 1) |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 5 |
| Počet vlákien procesora: | 14 |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 1,6 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,6 GHz |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,1 GHz |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Výkonné jadrá: | 2 |
| Energeticky efektívne jadrá: | 2 |
| Základná frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 700 MHz |
| Maximálna turbo frekvencia energeticky efektívneho jadra: | 2,1 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| ECC: | Nie |
| Non-ECC: | Áno |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| NVMe: | Áno |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Typ produktu: | Laptop |
| Oprávnenosť platformy Intel® vPro ™: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Farba názov: | Pike silver aluminum |
| Originálna značka: | HP |
| Rok uvedenia: | 2024 |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Čas rýchleho nabíjania (50%): | 30 min |
| Kapacita batérie: | 56 Wh |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| URL adresa všeobecného nariadenia o bezpečnosti výrobkov (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Hĺbka balenia: | 483 mm |
| Šírka balenia: | 69 mm |
| Výška balenia: | 305 mm |
| Kód UNSPC: | 43211503 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Segment HP: | Biznis |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP front camera: | HP Webcam 5MP |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP Umelá inteligencia: | AI PC |
| Vodeodolná klávesnica: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Model vstupného zariadenia: | HP Premium Keyboard |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Certifikáty zhody: | CE, BSMI, CCC, GS mark, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e): | 10 |
| Emisie uhlíka, logistika (kg CO2e): | 3 |
| Emisie uhlíka, výroba (kg CO2e): | 209 |
| Emisie uhlíka, koniec životnosti (kg CO2e): | 2 |
| Celkové emisie uhlíka, bez fázy používania (kg CO2e): | 35 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Podpora softvérových riešení AI na NPU: | OpenVINO, DirectML, Windows ML, ONNX RT |
| Podpora efektov Windows Studio: | Áno |
| Maximálna frekvencia NPU: | 1,4 GHz |
| Podpora dátových typov AI na NPU: | Int8, FP16, FP32 |
| Podpora sparsity: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
