HP EliteBook 840 G6 i5-8365U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0281Podrobný popis
HP EliteBook 840 G6 i5-8365U 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu Thunderbolt 3 | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Šírka | 326 mm |
| Hĺbka | 234,3 mm |
| Hmotnosť | 1,48 kg |
| Výška | 17,9 mm |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Generácia procesora | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru | i5-8365U |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Boost frekvencia procesora | 4,1 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 1,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 2400 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000 |
| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Windows klávesy | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358084 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu Thunderbolt 3: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Šírka: | 326 mm |
| Hĺbka: | 234,3 mm |
| Hmotnosť: | 1,48 kg |
| Výška: | 17,9 mm |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Generácia procesora: | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Model procesoru: | i5-8365U |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Boost frekvencia procesora: | 4,1 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 1,6 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Windows klávesy: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
