HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0233Podrobný popis
HP EliteBook 840 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0b |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Šírka | 323 mm |
| Hĺbka | 215 mm |
| Hmotnosť | 1,13 kg |
| Výška | 17,9 mm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ panelu | IPS |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| ECC | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Formát signálu predného fotoaparátu | 720p |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Typ antény | 2x2 |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Ochrana heslom | Áno, BIOS |
| Slot pre zámok | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Nízky obsah halogénu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443267522 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0b |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Šírka: | 323 mm |
| Hĺbka: | 215 mm |
| Hmotnosť: | 1,13 kg |
| Výška: | 17,9 mm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ panelu: | IPS |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| ECC: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Formát signálu predného fotoaparátu: | 720p |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Typ antény: | 2x2 |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Ochrana heslom: | Áno, BIOS |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Nízky obsah halogénu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
