HP EliteBook 845 G7 AMD RYZEN 5 PRO 4650U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0231Podrobný popis
HP EliteBook 845 G7 AMD RYZEN 5 PRO 4650U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Typ nabíjacieho portu | USB Typ-C |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| SmartCard slot | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Hmotnosť | 1,33 kg |
| Šírka | 323,6 mm |
| Výška | 17,9 mm |
| Hĺbka | 214,7 mm |
| Farebný gamut | 45% |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Farebný priestor RGB | NTSC |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 35,6 cm |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Boost frekvencia procesora | 4 GHz |
| Počet jadier procesora | 6 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Frekvencia procesora | 2,1 GHz |
| Model procesoru | 4650U |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| ECC | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Počet mikrofónov | 3 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia | Áno |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| MIMO | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Miracast | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Slot pre zámok | Áno |
| Nízky obsah halogénu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443266860 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Typ nabíjacieho portu: | USB Typ-C |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| SmartCard slot: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Hmotnosť: | 1,33 kg |
| Šírka: | 323,6 mm |
| Výška: | 17,9 mm |
| Hĺbka: | 214,7 mm |
| Farebný gamut: | 45% |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 35,6 cm |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Boost frekvencia procesora: | 4 GHz |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Frekvencia procesora: | 2,1 GHz |
| Model procesoru: | 4650U |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| ECC: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Kapacita disku SSD: | 256 GB |
| Celková kapacita SSD: | 256 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Počet mikrofónov: | 3 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia: | Áno |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| MIMO: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Miracast: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Nízky obsah halogénu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
