HP EliteBook 850 G8 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0260Podrobný popis
HP EliteBook 850 G8 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 2.0b |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Výška | 19,2 mm |
| Hmotnosť | 1,75 kg |
| Šírka | 356 mm |
| Hĺbka | 233,7 mm |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, Vážne ohrozenie zdravia, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Dráždivé alebo poškodzujúce |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443354642 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.0b |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Výška: | 19,2 mm |
| Hmotnosť: | 1,75 kg |
| Šírka: | 356 mm |
| Hĺbka: | 233,7 mm |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, Vážne ohrozenie zdravia, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie, Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Dráždivé alebo poškodzujúce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
