Lenovo Legion 5 15AKP10 AMD Ryzen AI 7 350 Laptop 38,4 cm (15.1") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 7 (802.11be) NoOS Čierna
Kód: MOBLEVGAM0128Podrobný popis
Lenovo Legion 5 15AKP10 AMD Ryzen AI 7 350 Laptop 38,4 cm (15.1") WQXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 7 (802.11be) NoOS Čierna| USB Sleep-and-Charge porty | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 344,9 mm |
| Hĺbka | 255,3 mm |
| Výška (zadné) | 2,4 cm |
| Výška (predné) | 2,25 cm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Výkon adaptéru | 245 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 100 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 65 W |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| LED podsvietenie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Povrch displeja | Lesk |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Uhlopriečka displeja | 38,4 cm (15.1") |
| Farebný gamut | 100% |
| Typ panelu | OLED |
| Podpora HDR | Áno |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Model procesoru | 350 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Základný výkon procesora | 28 W |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 7 |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| L2 cache | 8 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| NVMe | Áno |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Veľkosť M.2 SSD | 2242 (22 x 42 mm) |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Zvukový systém | Nahimic Audio |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | Full HD |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Typ antény | 2x2 |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100 |
| Bluetooth | Áno |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Hliník, Polykarbonát |
| Farba | Čierna |
| Farba názov | Eclipse Black |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Doba prehrávania videa | 11,2 h |
| Životnosť batérie (max.) | 5,7 h |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 80 Wh |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 5 - 43 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 95% |
| Maximálna prepravná výška | 3048 m |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 860M |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Zóna podsvietenia klávesnice | 24-zone RGB |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland High Gaming Performance TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Upozornenia | The device may become hot during operation; use caution to avoid burns., Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Health hazard |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Celkový výkon procesora až | 66 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198158681322 |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 1 |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 344,9 mm |
| Hĺbka: | 255,3 mm |
| Výška (zadné): | 2,4 cm |
| Výška (predné): | 2,25 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Výkon adaptéru: | 245 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 100 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 65 W |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Povrch displeja: | Lesk |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Uhlopriečka displeja: | 38,4 cm (15.1") |
| Farebný gamut: | 100% |
| Typ panelu: | OLED |
| Podpora HDR: | Áno |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Model procesoru: | 350 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Základný výkon procesora: | 28 W |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 7 |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| L2 cache: | 8 MB |
| L3 cache: | 16 MB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| NVMe: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Zvukový systém: | Nahimic Audio |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1920 x 1080 px |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | Full HD |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Typ antény: | 2x2 |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100 |
| Bluetooth: | Áno |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Hliník, Polykarbonát |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Eclipse Black |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Doba prehrávania videa: | 11,2 h |
| Životnosť batérie (max.): | 5,7 h |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 80 Wh |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 5 - 43 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 95% |
| Maximálna prepravná výška: | 3048 m |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 860M |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Zóna podsvietenia klávesnice: | 24-zone RGB |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland High Gaming Performance TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Upozornenia: | The device may become hot during operation; use caution to avoid burns., Keep out of reach of children to avoid risk of electric shock., Do not dispose of in normal household waste; appropriate disposal must be carried out in accordance with environmental regulations. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Health hazard |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Celkový výkon procesora až: | 66 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
