Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 Ultra 9 275HX 16" WQXGA OLED 500 nitov Lesklý 165 Hz 32 GB DDR5 5600 SSD 1 TB GeForce RTX 5070 8 GB 80 Wh Win11 Eclipse Black
Kód: MOBLEVGAM0116Podrobný popis
Lenovo Legion Pro 5 16IAX10 Ultra 9 275HX 16" WQXGA OLED 500 nitov Lesklý 165 Hz 32 GB DDR5 5600 SSD 1 TB GeForce RTX 5070 8 GB 80 Wh Win11 Eclipse Black| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Čip základnej dosky | Intel HM870 |
| Hĺbka | 268,1 mm |
| Hmotnosť | 2,43 kg |
| Šírka | 364,4 mm |
| Výška (zadné) | 2,6 cm |
| Výška (predné) | 2,17 cm |
| Výkon adaptéru | 245 W |
| Farebný gamut | 100% |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| NVIDIA G-SYNC | Áno |
| Povrch displeja | Lesk |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| LED podsvietenie | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision |
| Typ panelu | OLED |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 5,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 36 MB |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,7 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu | 160 W |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Základný výkon procesora | 55 W |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 2,1 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 4,6 GHz |
| Efektívne jadrá | 16 |
| Model procesoru | 275HX |
| Počet jadier procesora | 24 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Generácia procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Rozloženie pamäte | 2 x 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Základný materiál | PC-ABS, Hliník |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba názov | Eclipse Black |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie | 80 Wh |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Zóna podsvietenia klávesnice | 24-zone RGB |
| Numerické klávesy | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198158682992 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Čip základnej dosky: | Intel HM870 |
| Hĺbka: | 268,1 mm |
| Hmotnosť: | 2,43 kg |
| Šírka: | 364,4 mm |
| Výška (zadné): | 2,6 cm |
| Výška (predné): | 2,17 cm |
| Výkon adaptéru: | 245 W |
| Farebný gamut: | 100% |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| NVIDIA G-SYNC: | Áno |
| Povrch displeja: | Lesk |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision |
| Typ panelu: | OLED |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 5,4 GHz |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 36 MB |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,7 GHz |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 160 W |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Základný výkon procesora: | 55 W |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 2,1 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 4,6 GHz |
| Efektívne jadrá: | 16 |
| Model procesoru: | 275HX |
| Počet jadier procesora: | 24 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Generácia procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Typ procesoru: | Intel Core Ultra 9 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3306 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 Mbit/s |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Základný materiál: | PC-ABS, Hliník |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba názov: | Eclipse Black |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie: | 80 Wh |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Zóna podsvietenia klávesnice: | 24-zone RGB |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | Intel AI Boost |
| Výkon NPU až: | 13 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
