Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16,0" WQXGA OLED 500 nitov 240 Hz LBL lesklý 64 GB DDR5 5600 SSD 2 TB GeForce RTX 5080 16 GB kamera 5,0 MP 99,9 Wh W11Pro Eclipse Black
Kód: MOBLEVGAM0188Podrobný popis
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16,0" WQXGA OLED 500 nitov 240 Hz LBL lesklý 64 GB DDR5 5600 SSD 2 TB GeForce RTX 5080 16 GB kamera 5,0 MP 99,9 Wh W11Pro Eclipse Black| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov USB typ C | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hmotnosť | 2,56 kg |
| Hĺbka | 276 mm |
| Výška | 26,7 mm |
| Šírka | 364,4 mm |
| Výkon adaptéru | 400 W |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Farebný gamut | 100% |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Typ panelu | OLED |
| Podpora HDR | Áno |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| LED podsvietenie | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 240 Hz |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Boost frekvencia procesora | 5,4 GHz |
| Model procesoru | 9955HX3D |
| Počet vlákien procesora | 32 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Frekvencia procesora | 2,5 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 64 GB |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 2 TB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 2 TB |
| Kapacita disku SSD | 2 TB |
| Formát SSD | M.2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba názov | Eclipse black |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 610M |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 16 GB |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 199271900864 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov USB typ C: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,56 kg |
| Hĺbka: | 276 mm |
| Výška: | 26,7 mm |
| Šírka: | 364,4 mm |
| Výkon adaptéru: | 400 W |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Farebný gamut: | 100% |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Typ panelu: | OLED |
| Podpora HDR: | Áno |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,4 GHz |
| Model procesoru: | 9955HX3D |
| Počet vlákien procesora: | 32 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Frekvencia procesora: | 2,5 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 2 TB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 2 TB |
| Kapacita disku SSD: | 2 TB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ HD kamery: | Full HD |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba názov: | Eclipse black |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 610M |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 16 GB |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
