Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 7 PRO 7735U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Čierna
Kód: MOBLEVNOTMBT9Podrobný popis
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 7 PRO 7735U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Čierna| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| USB Sleep-and-Charge porty | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 313,7 mm |
| Hĺbka | 226 mm |
| Výška | 18,9 mm |
| Hmotnosť | 1,41 kg |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| LED podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Farebný gamut | 45% |
| Farebný priestor RGB | NTSC |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Frekvencia procesora | 2,7 GHz |
| Model procesoru | 7735U |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Boost frekvencia procesora | 4,75 GHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| NVMe | Áno |
| Formát SSD | M.2 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100 |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Výrobca WLAN radiča | Qualcomm |
| NFC | Nie |
| WWAN | S možnosťou inovácie |
| Typ antény | 2x2 |
| Základný materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačného systému | Polština, Angličtina |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 57 Wh |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 5 - 43 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Maximálna prepravná výška | 3048 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 680M |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Vodeodolná klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Windows Hello | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Čítačka čipových kariet | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198155180781 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB4 Gen 3x2: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 313,7 mm |
| Hĺbka: | 226 mm |
| Výška: | 18,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,41 kg |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Kontrastný pomer (typický): | 1000:1 |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Farebný gamut: | 45% |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Frekvencia procesora: | 2,7 GHz |
| Model procesoru: | 7735U |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,75 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| NVMe: | Áno |
| Formát SSD: | M.2 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Zvukový systém: | Dolby Audio |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100 |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Výrobca WLAN radiča: | Qualcomm |
| NFC: | Nie |
| WWAN: | S možnosťou inovácie |
| Typ antény: | 2x2 |
| Základný materiál: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polykarbonát |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačného systému: | Polština, Angličtina |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 57 Wh |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 5 - 43 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Maximálna prepravná výška: | 3048 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 680M |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Vodeodolná klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Windows Hello: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
