LENOVO ThinkPad T14s G4 i5-1345u 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použitý
Kód: UZYLEVNOT0481Podrobný popis
LENOVO ThinkPad T14s G4 i5-1345u 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použitý| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Šírka | 317,5 mm |
| Hĺbka | 226,9 mm |
| Výška | 16,9 mm |
| Hmotnosť | 1,25 kg |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ panelu | IPS |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora | 4,7 GHz |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Model procesoru | i5-1345U |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Formát pamäte | Na doske |
| Ukladacie médium | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Čierna |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358183 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Šírka: | 317,5 mm |
| Hĺbka: | 226,9 mm |
| Výška: | 16,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Generácia procesora: | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,7 GHz |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Model procesoru: | i5-1345U |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
