LENOVO ThinkPad T490S i7-8565U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYLEVNOT0405Podrobný popis
LENOVO ThinkPad T490S i7-8565U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Hĺbka | 226,2 mm |
| Hmotnosť | 1,35 kg |
| Výška | 16,7 mm |
| Šírka | 328,8 mm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Dve obrazovky | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Kontrastný pomer (typický) | 700:1 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| LED podsvietenie | Áno |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Frekvencia procesora | 1,8 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Prevádzkové režimy procesora | 64-bit |
| Generácia procesora | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-8565U |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Boost frekvencia procesora | 4,6 GHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 2133 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Dolby Audio Premium |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Formát signálu predného fotoaparátu | 720p |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Model radiča WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9260 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Hliník, Horčík |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Kapacita batérie | 57 Wh |
| Životnosť batérie (max.) | 20 h |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti | ENERGY STAR, RoHS, EPEAT Bronze |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Vodeodolná klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Ochrana heslom | Administrátor, SSD, Áno, Pri zapnutí, HDD |
| Slot pre zámok | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443270522 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Hĺbka: | 226,2 mm |
| Hmotnosť: | 1,35 kg |
| Výška: | 16,7 mm |
| Šírka: | 328,8 mm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50 - 60 Hz |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Dve obrazovky: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Kontrastný pomer (typický): | 700:1 |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Frekvencia procesora: | 1,8 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Prevádzkové režimy procesora: | 64-bit |
| Generácia procesora: | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru: | i7-8565U |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Boost frekvencia procesora: | 4,6 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2133 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Dolby Audio Premium |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Výkon reproduktoru: | 1 W |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Formát signálu predného fotoaparátu: | 720p |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény: | 2x2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Model radiča WLAN: | Intel Dual Band Wireless-AC 9260 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Základný materiál: | Hliník, Horčík |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Kapacita batérie: | 57 Wh |
| Životnosť batérie (max.): | 20 h |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | ENERGY STAR, RoHS, EPEAT Bronze |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Vodeodolná klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Ochrana heslom: | Administrátor, SSD, Áno, Pri zapnutí, HDD |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
