LENOVO X1 Carbon Gen. 8th i5-10210U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Použité
Kód: UZYLEVNOT0470Podrobný popis
LENOVO X1 Carbon Gen. 8th i5-10210U 16GB 256GB SSD 14" FHD (US QWERTY) Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Hĺbka | 217 mm |
| Hmotnosť | 1,09 kg |
| Výška | 14,9 mm |
| Šírka | 323 mm |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvietenie | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Model procesoru | i5-10210U |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Frekvencia procesora | 1,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia pamäti | 2133 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR3-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Čierna |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Nie |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443357643 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Hĺbka: | 217 mm |
| Hmotnosť: | 1,09 kg |
| Výška: | 14,9 mm |
| Šírka: | 323 mm |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Typ panelu: | IPS |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Model procesoru: | i5-10210U |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Frekvencia procesora: | 1,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Frekvencia pamäti: | 2133 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR3-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
