Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AKP10 Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 350 Hybridné (2-in-1) 40,6 cm (16") Dotyková obrazovka 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home
Kód: MOBLEVNOTMBPHPodrobný popis
Lenovo Yoga 7 2-in-1 16AKP10 Copilot+ PC AMD Ryzen AI 7 350 Hybridné (2-in-1) 40,6 cm (16") Dotyková obrazovka 2.8K 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| USB Sleep-and-Charge porty | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Čip základnej dosky | AMD SoC |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Hmotnosť | 1,79 kg |
| Hĺbka | 257 mm |
| Šírka | 361 mm |
| Výška | 15,8 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000 |
| Podpora HDR | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 2880 x 1800 px |
| Typ HD rozlíšenia | 2.8K |
| Typ panelu | OLED |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 1100 cd/m² |
| Farebný gamut | 100% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 40,6 cm (16") |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Štandardný dynamický rozsah (SDR) jas | 500 cd/m² |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| LED podsvietenie | Áno |
| Povrch displeja | Lesk |
| Počet vlákien procesora | 16 |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | 350 |
| Generácia procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | L3 |
| Výrobca procesoru | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 16 MB |
| Typ procesoru | AMD Ryzen AI 7 |
| Frekvencia procesora | 3,5 GHz |
| Formát pamäte | Na doske |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 7500 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 16 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Veľkosť M.2 SSD | 2242 (22 x 42 mm) |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| NVMe | Áno |
| Ukladacie médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov | 4 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba názov | Seashell |
| Typ produktu | Hybridné (2-in-1) |
| Copilot+ PC | Áno |
| Microsoft Copilot | Áno |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie | 70 Wh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.) | 11 h |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Doba prehrávania videa | 17 h |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Maximálna prepravná výška | 3048 m |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | 5 - 43 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 8 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 5 - 35 °C |
| Výrobca integrovanej GPU | AMD |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | AMD Radeon 860M |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | AMD Radeon |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | Carbon Neutral ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až | 50 TOPs |
| Celkový výkon procesora až | 66 TOPs |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198157095977 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Čip základnej dosky: | AMD SoC |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,79 kg |
| Hĺbka: | 257 mm |
| Šírka: | 361 mm |
| Výška: | 15,8 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, DisplayHDR True Black 1000 |
| Podpora HDR: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 x 1800 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 2.8K |
| Typ panelu: | OLED |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 1100 cd/m² |
| Farebný gamut: | 100% |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 40,6 cm (16") |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Štandardný dynamický rozsah (SDR) jas: | 500 cd/m² |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Povrch displeja: | Lesk |
| Počet vlákien procesora: | 16 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | 350 |
| Generácia procesora: | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | L3 |
| Výrobca procesoru: | AMD |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 16 MB |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen AI 7 |
| Frekvencia procesora: | 3,5 GHz |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR5x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 7500 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2242 (22 x 42 mm) |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| NVMe: | Áno |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Formát SSD: | M.2 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3306 |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Počet mikrofónov: | 4 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba názov: | Seashell |
| Typ produktu: | Hybridné (2-in-1) |
| Copilot+ PC: | Áno |
| Microsoft Copilot: | Áno |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Home |
| Kapacita batérie: | 70 Wh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Životnosť batérie (max.): | 11 h |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Doba prehrávania videa: | 17 h |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Maximálna prepravná výška: | 3048 m |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | 5 - 43 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 8 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 5 - 35 °C |
| Výrobca integrovanej GPU: | AMD |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | AMD Radeon 860M |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | AMD Radeon |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | Carbon Neutral ErP Lot 6/26 MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
| Neurónová procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až: | 50 TOPs |
| Celkový výkon procesora až: | 66 TOPs |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
