MSI Katana 15 HX B14WFK-605XPL Intel® Core™ i7 i7-14650HX Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Čierna
Kód: MOBMISGAM0054Podrobný popis
MSI Katana 15 HX B14WFK-605XPL Intel® Core™ i7 i7-14650HX Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Wi-Fi 6E (802.11ax) NoOS Čierna| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Index opraviteľnosti | 8 |
| Čip základnej dosky | Intel HM770 |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 359 mm |
| Výška | 25,5 mm |
| Hĺbka | 262 mm |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| DC-in konektor | Áno |
| Výkon adaptéru | 240 W |
| Vstupné napätie adaptéru | 90 - 264 V |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu | IPS-Level |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Model procesoru | i7-14650HX |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Základná frekvencia efektívnych jadier | 1,6 GHz |
| Základný výkon procesora | 55 W |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Boost frekvencia procesora | 5,2 GHz |
| Počet jadier procesora | 16 |
| Počet vlákien procesora | 24 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 5,2 GHz |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Základná frekvencia výkonných jadier | 2,2 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,7 GHz |
| Generácia procesora | Intel Core i7-14xxx |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 30 MB |
| Maximálny výkon turbo režimu | 157 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Výkonné jadrá | 8 |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť | 96 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte | 2 x 8 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Nahimic 3 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1280 x 720 px |
| Rýchlosť záznamu videa | 30 fps |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 100 |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Farba | Čierna |
| Originálna značka | MSI |
| Základný materiál | Plast |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Kapacita batérie | 75 Wh, 4850 mAh |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Zóna podsvietenia klávesnice | 4-zone RGB |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Rozloženie klávesnice | QWERTY |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 4711377371001 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Index opraviteľnosti: | 8 |
| Čip základnej dosky: | Intel HM770 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 359 mm |
| Výška: | 25,5 mm |
| Hĺbka: | 262 mm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| DC-in konektor: | Áno |
| Výkon adaptéru: | 240 W |
| Vstupné napätie adaptéru: | 90 - 264 V |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu: | IPS-Level |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Model procesoru: | i7-14650HX |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Základná frekvencia efektívnych jadier: | 1,6 GHz |
| Základný výkon procesora: | 55 W |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Boost frekvencia procesora: | 5,2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 16 |
| Počet vlákien procesora: | 24 |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 5,2 GHz |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Základná frekvencia výkonných jadier: | 2,2 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,7 GHz |
| Generácia procesora: | Intel Core i7-14xxx |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 30 MB |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 157 W |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Výkonné jadrá: | 8 |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 96 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Rozloženie pamäte: | 2 x 8 GB |
| Formát SSD: | M.2 |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Nahimic 3 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1280 x 720 px |
| Rýchlosť záznamu videa: | 30 fps |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 100 |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Farba: | Čierna |
| Originálna značka: | MSI |
| Základný materiál: | Plast |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Kapacita batérie: | 75 Wh, 4850 mAh |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Zóna podsvietenia klávesnice: | 4-zone RGB |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
