Ortopedický vankúš ORO-RELAX ZEL XL
Kód: SYPOROPOR0001Podrobný popis
Ortopedický vankúš ORO-RELAX ZEL XL| Šírka | 550 mm |
| Dĺžka | 350 mm |
| Výška | 90 mm |
| Materiál | Pena |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| EAN: | 5904305746920 |
| Šírka: | 550 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Materiál: | Pena |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
