FACTORY HERBS Hibiscus flower - lahôdka pre hlodavce a králiky - 100g
Kód: DMZFAEKAR0037Podrobný popis
FACTORY HERBS Hibiscus flower - lahôdka pre hlodavce a králiky - 100g| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Rastliny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre králika, Pre morča, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre činčilu, Pre veveričku, Pre škrečka, Pre myši a potkany |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol | 9,07% |
| Hrubá vláknina | 11,04% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pets food |
|---|---|
| EAN: | 5908305835141 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Rastliny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre králika, Pre morča, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre činčilu, Pre veveričku, Pre škrečka, Pre myši a potkany |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubý popol: | 9,07% |
| Hrubá vláknina: | 11,04% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
