VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - krmivo pre morčatá a činčily - 8 kg
Kód: DLZVSLKDG0040Podrobný popis
VERSELE LAGA Complete Chinchilla Degu - krmivo pre morčatá a činčily - 8 kg| Chuť krmiva | Bylinky |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, vitamín E, Vitamín A, vitamín C |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Činčila, muškáty |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre nočného vtáčika, Pre činčilu |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu | Nie |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Potraviny |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Store in a cool, dry place., Use as recommended on the package., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pets food |
|---|---|
| EAN: | 5410340615249 |
| Chuť krmiva: | Bylinky |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, vitamín E, Vitamín A, vitamín C |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Činčila, muškáty |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre nočného vtáčika, Pre činčilu |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Bez gluténu: | Nie |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Potraviny |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Store in a cool, dry place., Use as recommended on the package., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
