VERSELE LAGA Complete Cuni Junior - Krmivo pre králiky - 500 g
Kód: DLZVSLKDG0053Podrobný popis
VERSELE LAGA Complete Cuni Junior - Krmivo pre králiky - 500 g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Obsah tuku | 3% |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Proteíny | 17% |
| Hmotnosť | 500 g |
| Obsahuje vitamíny | vitamín E, vitamín D3, Vitamín A, vitamín C |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre králika |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ zvieraťa | Zajac |
| Hrubá vláknina | 20% |
| Chuť krmiva | Bylinky |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Use as recommended on the package., Store in a cool, dry place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pets food |
|---|---|
| EAN: | 5410340613085 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Obsah tuku: | 3% |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Proteíny: | 17% |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín E, vitamín D3, Vitamín A, vitamín C |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre králika |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Všeobecný zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ zvieraťa: | Zajac |
| Hrubá vláknina: | 20% |
| Chuť krmiva: | Bylinky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Use as recommended on the package., Store in a cool, dry place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
