VITAKRAFT EMOTION Sensitive suché krmivo pre králiky - 600 g
Kód: DMZVKAKAR0003Podrobný popis
VITAKRAFT EMOTION Sensitive suché krmivo pre králiky - 600 g| Kategória produktu | Suché krmivo, Potraviny |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g, 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 600 g |
| Hlavná chuť | Zelenina |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre králika |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Use as recommended on the package., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina | 17 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pets food |
|---|---|
| EAN: | 4008239314680 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Potraviny |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g, 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 600 g |
| Hlavná chuť: | Zelenina |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre králika |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Use as recommended on the package., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina: | 17 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
