VITAKRAFT VitaVerde Alpská lúka - seno pre hlodavce - 1kg
Kód: DMZVKAKAR0008Podrobný popis
VITAKRAFT VitaVerde Alpská lúka - seno pre hlodavce - 1kg| Kategória | Pre králika, Pre škrečka, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg, 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hlavná chuť | Tráva |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá, Potraviny |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place., Use as recommended on the package. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pets food |
|---|---|
| EAN: | 4008239251947 |
| Kategória: | Pre králika, Pre škrečka, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg, 0 g - 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Hlavná chuť: | Tráva |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá, Potraviny |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place., Use as recommended on the package. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
